شاخه ها

خبرنامه

به مرکز اخذ گواهینامه ایزو خوش آمدید........................................................برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09124187969 , 09122928218 و 22714032 تماس حاصل فرمایید ویا از طریق فرم ارتباط با ما پیام خود را ارسال نمایید

ایزو 14001

امروزه سيستم هاي مديريت زيست محيطي با تاكيد بر توسعه مفاهيم جامع ، بخشي ضروري از مديريت كسب و كار هستند كه شامل سازگاري زيست محيطي از زمان ايجاد محصول تا مصرف آن – چگونگي وارهايي و يا بازيافت مجدد در چرخه اقتصادي مي باشند و آينده كاري سازمانها اقتصادي را در خصوص مسائل آلوده كننده زيست محيطي تضمين مي نمايند چرا كه تبعيت از قانون در انجام فعاليت ها به عنوان كلمه كليدي اين استاندارد خود نمايي مي كند.

جزییات بیشتر


در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده

ایزو 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی

آشنایی با سيستم مديريت زيست محيطي:2004 ISO14001

ایزو 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی 

امروزه سيستم هاي مديريت زيست محيطي با تاكيد بر توسعه مفاهيم جامع ، بخشي ضروري از مديريت كسب و كار هستند كه شامل سازگاري زيست محيطي از زمان ايجاد محصول تا مصرف آن – چگونگي وارهايي و يا بازيافت مجدد در چرخه اقتصادي مي باشند و آينده كاري سازمانها اقتصادي را در خصوص مسائل آلوده كننده زيست محيطي تضمين مي نمايند چرا كه تبعيت از قانون و قانونمندي در انجام فعاليت ها به عنوان كلمه كليدي اين استاندارد خود نمايي مي كند.

اين استاندارد الزاماتي را براي يك نظام مديريت زيست محيطي مشخص مي نمايد تا يك سازمان بتواند خط مشي و اهدافي را با در نظر گرفتن قوانين و ساير الزاماتي كه سازمان تقبل كرده و اطلاعات راجع به پيامدهي بارز زيست محيطي توسعه و بهبود دهد و كاربرد آن در خصوص جنبه هاي زيست محيطي شناسايي شده اي است كه سازمان مي تواند كنترل داشته باشد و بتوان انتظار داشت كه بر آنها تاثير گذار باشد.

براي چه سازمانهايي كاربرد دارد :

كليه سازمانها و موسسات اعم از صنعتي ، غير صنعتي ، توليدي ، پيمانكاري ، ساخت و ساز، نصب و خدماتي كه مي خواهند تاثيرات سوء فرآيندهايشان را بر محيط زيست كنترل نمايند.

بخشی از فوائد اجراء و استقرار استاندارد:

  • كاهش اثرات زيست محيطي مخرب از طريق منظم نمودن فعاليت هاي زيست محيطي.
  • اطمينان از قانونمندي تمامي فعاليت هاي كاري به دليل پيروي ازهمه نيازمندي هاي قانوني زيست محيطي كه شركت بايد آن را اجرا نمايد.
  • بهبود انگيزش و آگاهي كاركنان در خصوص توجه به محيط زيست به علت درگير نمودن مديريت ارشد و كاركنان و مشاركت آنها د رفرآيندهاي زيست محيطي.

بهبود تصوير سازمان و توانايي رقابتي آن با بكارگيري سيستم مديريت به عنوان چارچوبي كه در بر گيرنده فعاليت ها و توجهات زيست محيطي بوده و با سيستمي مستند رعايت الزامات را تضمين مي نمايد.

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.